tel. alarmowy: 724 190 040

nsti@nsti.pl

O firmie

Działając na rynku od 2006 wypracowaliśmy ceniony przez naszych klientów sprawdzony model współpracy. Każdą firmę, która korzysta z naszych usług, traktujemy w sposób szczególny. Staramy się zrozumieć specyfikę jej działania, uwzględniamy branżę, w której funkcjonuje, usiłujemy określić oczekiwania, tak by oferowana przez nas usługa stanowiła znaczącą wartość dodaną, przyczyniając się do sprawniejszego, bardziej wydajnego, ekonomicznego, pragmatycznego funkcjonowania danej organizacji .

nsti

Na podstawie zebranych informacji, analizie oczekiwań - niezależnie od charakteru oferowanej usługi: czy jest to dostarczenie szybkiego Internetu, instalacja centrali telefonicznej, czy budowa sieci wewnętrznej itp. - usiłujemy sprostać wyzwaniu, jakim jest realizacja zamówienia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Oferując tzw. usługę doraźną, jak np. serwis i wymiana starego sprzętu komputerowego na nowy, czy długoterminową, jak np. współpraca polegająca na opiece nad stronami internetowymi Klienta, administracja siecią IT czy budowa i konserwacja wież telekomunikacyjnych, zawsze stawiamy sobie jeden cel jakim jest satysfakcja Klienta.

Dla NSTI nie ma rozróżnienia na małe, czy duże firmy. Niezależnie od oferowanej usługi, czy organizacji, z którą podejmujemy współpracę, staramy się rzetelnie, terminowo, odpowiedzialnie i profesjonalnie wykonywać powierzone nam zadania.

Po to zatrudniamy najlepszych w kraju specjalistów. Dlatego przez cały okres funkcjonowania firmy nie poddawaliśmy się, podejmując kolejne coraz trudniejsze wyzwania, zdobywając tym samym doświadczenie i umiejętności, które procentowały przy kolejnych zawiązanych kontraktach.

nstinsti

NSTI to firma, która funkcjonując na rynku podlegającemu stałym zamianom wciąż wraz z nim ewoluuje, wykorzystując najnowsze technologie z zakresu teleinformatyki, wdrażając własne unikowe rozwiązania, czujnie obserwując tendencje w branży teleinformatycznej. Wszystko po to, by zawsze być o krok dalej, by zawsze móc powiedzieć naszemu klientowi: „zrobimy to”.

NSTI jest firmą godną zaufania, która jest jedną z najczęściej polecanych firm teleinformatycznych. Zapraszamy do sprawdzania naszych możliwości. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.