tel. alarmowy: 724 190 040

nsti@nsti.pl
centrum danych
Usługi

Maszty i wieże

maszty i wieże

Maszty i wieże telekomunikacyjne NSTI, to konstrukcje na miarę XXI wieku, które pozwalają na rozbudowę infrastruktury telekomunikacyjnej, budowę siłowników wiatrowych, montaż urządzeń meteorologicznych czy instalację monitoringu. Zastosowana technologia pozwala, zależnie od zapotrzebowania, na budowę niezwykle wytrzymałych stalowych i aluminiowych wież oraz masztów.Maszty i wieże telekomunikacyjne NSTI są konstrukcjami zbudowanymi na bazie połączonych z sobą ażurowych modułów, rodzaj aluminiowych lub stalowych kratownic.

Moduły są łatwe w transporcie, umożliwiają szybki montaż, a przy tym charakteryzują się wysoką wytrzymałością i sztywnością. Ponadto charakteryzują się najwyższą odpornością na warunki atmosferyczne, w tym na: silne powiewy wiatru, obciążające dodatkowo konstrukcję oblodzenia, czy na korozję.

Nasze konstrukcje znajdą zastosowanie zarówno w terenie miejskim, gdzie przestrzeń do zabudowy jest ograniczona; w terenie otwartym, gdzie istnieje potrzeba budowy wysokich wież czy masztów; a także w terenie trudno dostępnym np. górzystym.

ZAPEWNIAMY

  • dostęp do najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie budowy masztów i wież,
  • kompleksową usługę, w tym: tworzymy projekt dostosowany do potrzeb klienta, gwarantujemy transport i montaż, dajemy gwarancję na użytkowanie wraz z konserwacją,
  • profesjonalną obsługę,
  • instalację stacji monitorujących,
  • pomoc techniczną 24h na dobę 7 dni w tygodniu.